رونمایی از رُمان «زمهریر» در بروجرد

شنبه 22 تیر 1398 08:43 ق.ظنویسنده : ایران تو

 
گروه فرهنگی ــ دومین رمان بلند «سیده زهرا علی‌زاده» با عنوان «زمهریر» امروز، ۱۶ تیر در بروجرد رونمایی شد.
رونمایی رُمان «زمهریر» در بروجردبه گزارش ایکنا از لرستان، امروز، یک‌شنبه، شانزدهم تیر دومین رمان بلند سیده‌زهرا علی‌زاده، نویسنده بروجردی با عنوان «زمهریر» با حضور اعضای انجمن ادبی استاد مهرداد اوستا و شاعران و ادب دوستان و اصحاب فرهنگ و هنر بروجرد در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد رونمایی شد.


رمان زمهریر دومین کتاب این نویسنده بروجردی است که در ٤٤٤ صفحه، توسط انتشارات کلهری بروجرد به تازگی منتشر و به بازار کتاب آمده است.

یادآوری می‌شود که سیده‌زهرا علی‌زاده متولد ١٣٦٣ و دانشجوی مقطع کارشناسی رشته روانشناسی کودک است. وی از زنان شاعر و فعال فرهنگی بروجرد و عضو فعال انجمن ادبی استاد مهرداد اوستا و انجمن‌های ادبی شهرستان بروجرد و عضو مستمر و فعال جلسات داستان‌نویسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد است.

این نویسنده بروجردی توانسته است با ذوق و قریحه خدادادی سروده‌های زیبا و داستان‌های شیوا را به نگارش در آورد. کتاب داستان بلند «بازگشت» اولین داستان بلند این نویسنده بروجردی است که سال ١٣٩٧ توسط انتشارات سفیر اردهال تهران چاپ و منتشر شد و هشتم مهر ۹۷ طی مراسمی در همین دفتر رونمایی شد و رمان بلند «زمهریر» دومین رمان بلند اوست که چاپ و منتشر شده است. سیده زهرا علی‌زاده همچنین داستان‌های دیگری را در نوبت چاپ دارد که در آینده نزدیک شاهد چاپ آنان نیز خواهیم بود.
آخرین ویرایش: شنبه 22 تیر 1398 08:43 ق.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات